Вивіз пластикових пляшок в Одесі

Пластикові пляшки на даний момент є найдешевшою і при цьому дуже практичною тарою для води і різних напоїв. Проводять їх з поліетилентерефталату (ПЕТ). Упаковка, зроблена з такого матеріалу, абсолютно безпечна для харчових продуктів. Можна виділити наступні переваги в порівнянні зі скляною тарою:

  • більш низька вага;
  • міцність і ударостійкість на порядок вище, що дуже важливо при транспортуванні;
  • більш низькі витрати на виготовлення;
  • можна встановити обладнання і виготовляти пластикову тару відразу на виробництві напоїв або іншої продукції.

Але є одне “але”: за рахунок дешевизни і практичності пластикової тари зараз дуже багато. Після використання, непотрібні пляшки найчастіше потрапляють в сміттєвий бак. Уявіть собі, скільки щодня такого сміття викидається в місті-мільйоннику. Термін розкладання ПЕТ пляшок обчислюють століттями, плюс до цього в ході їх розкладання виділяються шкідливі речовини.

Куди практичніше, з точки зору турботи про навколишнє середовище, стане вивезення пластикових пляшок на переробку. Дуже радує, що рециклинг в Україні набирає обертів.

Вивіз ПЕТ пляшок: куди звертатися

Зібралося багато пластикових пляшок і вже не вистачає місця для їх зберігання? А може Ви цілеспрямовано дбаєте про екологію і збираєте непотрібну пластикову тару? Здати пластикові пляшки зараз простіше простого. Для цього зовсім не обов’язково витрачати багато особистого часу. Є компанії, які готові не тільки організувати вивезення цієї сировини на переробку, а й заплатити за нього пристойні гроші. Серед лідерів міцно закріпився “Вторресурси”. Вивіз ПЕТ пляшок в Одесі для них вже звична справа.

Тут приймають пластикову тару будь-якого кольору, обсяг від 0.2 до 20 літрів. Важливо, щоб наявність сторонніх домішок на пляшках було не вище 0.2%. Пляшки не потрібно мити водою і відкручувати кришки. Допускається прийом деформованої тари, тари з-під олії.

Телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв’язку на сайті компанії, щоб отримати відповіді на питання, що цікавлять або обговорити умови доставки відходів.