Вивіз макулатури в Одесі

Практично у кожного вдома знайдуться старі журнали, газети або книги, які давно не актуальні, та й зовні виглядають відповідно. А буває просто шкода викинути списану дитиною в школі зошит, подаровану давним-давно листівку. Озирнутися не встигнеш, як паперового непотребу накопичиться величезна кількість. І воно, разом з картонними коробками, зберігається на балконах, дачах а то й прямо в квартирах.

Ситуація ускладнюється, коли місця по суті не так багато, щоб складувати всю накопичену макулатуру. У такі моменти починаєш замислюватися про вивезення паперових відходів. І чим швидше – тим краще.

Вивіз паперових відходів в Одесі: куди можна здати макулатуру

Хочете розвантажити квартиру від непотрібних речей? А може бути плануєте ремонт / переїзд і вирішили викинути одним махом весь паперовий непотріб? Наша компанія з переробки вторсировини з радістю допоможе Вам позбутися від усього зайвого і ще пристойно заплатить пристойну суму за такий “товар”.

Нагадуємо “Вторресурси” приймає непотрібні паперові відходи, такі як:

  • старі друковані видання. Це можуть бути книги, газети, журнали, календарі, брошури, буклети, листівки, плакати, листи ватману, зошити, блокноти тощо;
  • картон, а також гофро-картон;
  • офісний папір, офісні паперові відходи і будь-який виробничий брак;
  • різні сорти паперу, але за умови, що їх вологість буде не більше 15%.

Ви можете самі привезти макулатуру в пункт прийому компанії або домовитися з менеджером про постачання транспорті (вторсировини при цьому має бути не менше 300 кг.).

Вивіз книг в Одесі і області

Раніше було дуже популярно збирати літературні колекції, купувати багатотомники улюблених авторів. Неможливо уявити собі бабусину “стінку” без книг. Згодом змінилася мода на інтер’єр, а будь-яку потрібну книгу можна прочитати в електронному варіанті. Багато книги, як твердому, так і в м’якій палітурці можуть вигоріти, втратити зовнішній вигляд.

Тому вивезення книг в Одесі і області для “Вторресурси” – звична справа. Звернувшись в компанію, Ви отримаєте якісний сервіс і додатковий дохід за непотрібні для вас речі. Досить заповнити заявку на сайті компанії і з Вами зв’яжеться менеджер для уточнення всієї інформації.