Вивіз картону в Одесі

Здача макулатури – далеко не пережитки минулого, як може здатися на перший погляд. З переробленого паперового вторсировини виготовляють різні товари. Це прості, але в той же час дуже потрібні речі, наприклад:

  • картонні упаковки;
  • паперові лотки для яєць;
  • туалетний папір;
  • друкарська папір;
  • одноразовий посуд і так далі.

В європейських країнах за допомогою сучасних технологій з вторсировини виробляють високоякісну продукцію і завдяки макулатурі економлять величезну кількість деревини.

Вивіз картонних відходів у Одесі: плюси здачі макулатури

Вивіз картонних відходів давно і успішно практикується і в Одесі. Лідером серед компаній з купівлі та переробці вторинної сировини на українському ринку є “Вторресурси”. Компанія стане знахідкою для тих, у кого накопичилося досить багато макулатури, в тому числі картону, гофрокартону.

Чи плануєте звільнити квартиру або офіс від непотрібного? Разом з “Вторресурси” Ви зможете виконати кілька завдань одночасно:

  • позбутися від нагромадилося паперового сміття;
  • отримати пристойний дохід;
  • стати причетним до порятунку дерев на планеті і екології в цілому.

Пам’ятайте, не завжди відходи виробництва або застарілі себе предмети можна вважати сміттям, це стосується безпосередньо і макулатури. Вивіз відходів, на перший погляд, може здатися не значущою витівкою. Але якщо копнути глибше, таким чином Ви не тільки правильно рятуєтеся від “сміття”, але і дбаєте про екологію. Що гідно поваги.

Вивіз гофрокартону в Одесі і області: схема співпраці

У гофрокартон зараз упаковують практично все: будь-яку продукцію, починаючи від тендітного посуду і закінчуючи масивної побутовою технікою. І це не дивно, тому що він володіє хорошими амортизаційними властивостями. А це дуже важливо при транспортуванні, він простий у використанні. Але що потім робити з цими коробками, особливо на підприємствах?

Менеджери компанії “Вторресурси” знають відповідь на це питання. З кожним клієнтом тут працюють в індивідуальному порядку. Скупка вторсировини здійснюється по всій Одеській області різними партіями вагою не менше 10 кг. Серед основних переваг компанії – грамотна цінова політика і якісний сервіс.

Щоб здати вторсировину, заповніть форму на сайті “Купіть мої відходи” або телефонуйте за контактними номерами в робочий час (пн.-пт. з 8:00 до 17:00). Ми організуємо вивезення гофрокартону в короткі терміни, швидко і без зайвого клопоту.