Знищення архівних документів

Як свідчить чинне законодавство України, на підприємствах регулярно, в обов’язковому порядку, необхідно виробляти утилізацію конфіденційних документів, бухгалтерських звітів, у яких закінчився термін придатності або вони вийшли з обігу.

Для деяких цей процес створює справжню проблему, адже просто взяти і викинути такі папери можна. А адже вихід простий – знищенням документації займаються компанії з прийому та переробки вторинної сировини, тому досить просто набрати номер телефону Вторресурси і про все домовитися.

Переробка бухгалтерських документів

Утилізація офіційної документації може здійснюватися кількома способами:

  • Шредірованіе. Процес відбувається за допомогою спеціальної машинки для подрібнення паперу, яка або розрізає папір на дуже тонкі смужки, або подрібнює в крихту. Такий метод вважається високонадійним, а подрібнення в крихту дозволяє утилізувати навіть секретну документацію.
  • Спалювання. З точки зору секретності – надійний спосіб утилізації, а ось з точки зору екології і економії, не найкращий, тому що папір підлягає переробити і використовувати повторно.

Довіртеся в цьому питанні професіоналам – на підприємствах з утилізації використовуються спеціальні шредери промислового призначення, які набагато могутніше офісних і здатні подрібнити папір у відповідності з усіма вимогами щодо безпеки.

Після подрібнення, вторсировина потрапляє на переробку, де з нього виробляють не тільки картон, туалетний папір і лотки для яєць, але також будматеріали, одноразовий посуд і навіть використовують при створенні одягу.

Як відбувається прийом списаних документів

Для того щоб здати на утилізацію списані папери, підприємствам, в першу чергу, необхідно переконатися в закінчення терміну давності і впорядкувати папери мають гриф секретності (так як для цього типу документів застосовується більш ретельна утилізація). Також звертаємо вашу увагу, що до переробки не допускаються паперу, з яких не зняті обкладинки із пластику, целофану, слюди і т.д.

Після того, як всі умовності були дотримані, ви можете зв’язатися з нашими менеджерами і домовитися про прийом списаних документів компанією Вторресурси.

Прийом проводиться двома способами – або ви самостійно привозите необхідну для утилізації документацію, або ми здійснюємо вивіз макулатури своїми силами.