Прийом ПВХ відходів на переробку

Прийом ПВХ відходів на переробку

Заявка на покупку

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.

ПВХ, або полівінілхлорид масово використовується у виробництві віконних рам, водопровідних труб, медичних систем, стрейч-плівок та інших предметів, якими люди користуються щодня.

Вироби з полівінілхлориду зручні у використанні, з такого матеріалу можна створити будь-яку форму, а також надати їй потрібний колір.

Єдиним недоліком таких виробів є те, що вони мають вкрай довгий термін розкладання в природному середовищі, крім цього, при утилізації вони забруднюють грунт та воду.

Однак, вихід з цієї ситуації досить простий – замість того, щоб викинути, вироби з полівінілхлориду, його можна здати на переробку. На щастя, в Україні з кожним днем ​​з’являються компанії, які здійснюють купівлю і прийом відходів пвх.

Ціни на прийом полівінілхлориду (ПВХ)
від 50 кг6 грн./кг.
від 100 кг7 грн./кг.

Продукція з полівінілхлориду

Що можна зробити з ПВХ, буде залежати від його виду. І хоча методи виробництва полівінілхлориду дуже схожі, все ж є відмінності:

 • твердый PVC-U, непластифицированный; из винипласта создают конструкторские решения для строительства – оконные рамы, трубы. Также винипласт используется для машиностроения. На него не оказывают влияния этиловый и метиловый спирт, глицерин, разного вида масла и многое другое.
 • мягкий PVC-P, пластифицированный; из пластиката создают различные пленки, клеенки, линолеум, кожзаменитель и проч. На него не оказывают влияния влага, атмосферные воздействия, он является достаточно огнеупорным и стойким к воздействию щелочей и кислот.

В принципе, практически вся продукция которая создается на основе ПВХ, является долговечной и достаточно крепкой. Однако, с каждым годом проблема утилизации ненужных предметов из поливинилхлорида все растет, так как растет спрос на изделия из этого материала. Поэтому все чаще данную проблему предлагается решить путем переработки пвх отходов, без вреда для человека и окружающей среды.

Купівля відходів ПВХ

Для того, щоб вирішити проблему утилізації виробів із пластику, багато компаній з прийому вторсировини, почали активну покупку і збір продукції з полівінілхлориду, яка годиться для вторинної переробки.

Переробкою ПВХ в Одесі, займається компанія “Вторресурси”. Якщо у вас, є в наявності кілька пластикових відходів, ви можете їх здати за вигідною ціною або самостійно, або скориставшись послугами наших вантажників і спецавтомобіля.

Ми здійснюємо прийом пвх не тільки з Одеси і регіону, а також з усіх областей України. При цьому прийом пластикових відходів на подальшу переробку можливий як від приватних осіб, так і від компанії.

Компанія Вторресурси здійснює покупку відходів пвх для вторинної переробки:

 • пластикові вироби промислового і побутового призначення;
 • шлюб виробів з жорсткого ПВХ (віконна рама, коробка, труба і т.д.);
 • утиль виробів з м’якого пластику (стрейч-плівка, ізоляційний матеріал, кабель і т.д.);
 • утиль виробів з твердого пластика (блістер, дробленка, вирубка і т.д.);
 • виробничі та промислові відходи пвх.

А також багато інших видів продукції з пластика, за погодженням.

Звертаємо вашу увагу на те, що здається працівникам матеріал не повинен мати великий відсоток забруднень, так як в подальшому буде утруднено виготовлення якісної вторинної продукції.

Не викидайте непотрібні продукцію або відходи з пластика на звалище. Крім того, що здавши такий матеріал ви можете внести свій внесок у поліпшення екологічної ситуації навколишнього середовища, так ще й отримати гідну плату за це.

Схема работы

 • 1
  Вы подаете заявку на сдачу отходов
 • 2
  Мы уточняем объем поставки, качество и состояние материалов, а также стоимость
 • 3
  Вы привозите отходы к нам либо мы отправляем к вам нашу машину
 • 4
  Вы получаете ваши деньги, а мы отправляем отходы в переработку

Заявка на покупку

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.