Прийом поліетилену і целофану на переробку

Прийом поліетилену і целофану на переробку

Заявка на покупку

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.

У сучасному житті поліетилен і целофан займають міцне місце – це надійна і зручна тара. У кожному будинку обов’язково знайдеться хоча б одна целофанові обгортки або пакет. І це не дивно, адже в такий матеріал упакований хліб, який ми купуємо, набираємо фрукти-овочі в магазині знову ж – в пакет. Але, при всій зручності виробів з полімерної етилену, вони мають великий недолік – довгий термін розкладання, тому кращим рішенням буде не викидати таку продукцію, а здати поліетилен через пункти прийому, для вторинного використання.

Ціни на прийом поліетилену
від 100 кг 3 грн./кг.

Поліетилен або целофан?

Поліетилен є міцний і еластичний пакувальний матеріал, який не піддається впливу більшості органічних і неорганічних кислот. Йому не страшна волога, лужні та сольові розчини, а також якісна продукція відрізняється щільністю. Виготовляють поліетилен за допомогою хімічного синтезу газоподібних вуглеводнів етилену. При всіх перевагах, також можлива вторинна переробка поліетилену.

Целофан, матеріал який часто плутають з поліетиленом – обидва прозорі, похрустивают якщо їх стиснути, навпаки, має походження природного характеру. Отримують целофан переробляючи целюлозу, яку, в свою чергу, отримують з деревини. Целофановій плівка гнучка, прозора, не пропускає вологу і запахи. Останнім часом упаковка з цього матеріалу зустрічається рідше через те, що вона складніше у виробництві, проте якщо розглядати з точки зору екології, то целофан набагато екологічніше свого молодшого побратима. І хоча компанії зі збору вторинної сировини практикують прийом целофану, також можлива його утилізація шляхом спалювання.

Де застосовується поліетилен

Поліетилен є найпоширенішим пластиком в світі. З нього проводиться приголомшливий асортимент виробів, якими ми користуємося щодня.

Володіючи унікальним набором властивостей, він буває незамінний у багатьох сферах життя.

Однак, якщо ви вирішили не здати, а утилізувати поліетилен своїми силами, наприклад спалити, слід пам’ятати про те, що при горінні виділяються шкідливі для навколишнього середовища і здоров’я людини речовини. Також, якщо ви викидаєте вироби з такого матеріалу, пам’ятайте про те, що через деякий час він стає більш крихким і, ламаючись, забруднює ґрунт. Тому, краще здати поліетиленові вироби на утилізацію і вторинну переробку.

Зустріти вироби з полімерної етилену можна практично скрізь. Пакувальна продукція, тара при цьому займає близько 35%. Також поліетилен використовують при виготовленні побутових виробів, в машинобудуванні, приладобудуванні, виготовляють трубопровід, теплозахисний матеріал, в медицині і т.д.

Необхідність вторинної переробки

Для розкладання поліетилену потрібно близько 300 років, розпадаючись під впливом зовнішніх чинників, він виділяє в навколишнє середовище небезпечні хімічні сполуки, які шкодять здоров’ю людей.

Поліетилен зручний і практичний у використанні, тому зменшити виробництво продукції з нього, неможливо. Однак, якщо кожна людина буде здавати в пункти прийому вироби з такого матеріалу для правильної переробки поліетилену і його утилізації, то наша планета стане чистіше.

Зараз не складно знайти компанію, яка здійснює прийом поліетилену. В Одесі прийом поліетилену виробляє компанія “Вторресурси”. Однак, навіть якщо ви не перебуваєте в нашому регіоні, здати поліетилен на переробку, також реально – просто зателефонуйте нам і домовимося!

Утилізація поліетилену

Зараз у багатьох містах України, компанії здійснюють прийом поліетилену для подальшої переробки, ставлять спеціальні баки. Після чого, вироби з поліетилену надходять на вторинну переробку.

Слід зазначити, що кожен наступний цикл переробки трохи знижує якість отриманого матеріалу, тому він повинен використовуватися виключно за своїми властивостями.

Процес вторинної переробки включає в себе:

 1. Прийом і сортування:
  • може бути як ручний так і механічної;
  • калібрування за розміром – великі можуть бути розрізані до необхідних габаритів;
  • за складом – пакувальні матеріали, місткість тара і т.д .;
  • вторинне або первинну сировину;
  • за ступенем забруднення, в деяких випадках потрібно повторне промивання.
 2. Дроблення на спеціальному обладнанні;
 3. Промивання – потрібно для отримання в подальшому більш якісної сировини;
 4. Сушіння;
 5. Агломерація, тобто плавлення подрібненого матеріалу в спеціальних установках з подальшим спіканням.
 6. Гранулювання. Матеріал, який був отриманий в ході попереднього етапу, відправляється в спеціальний бункер, де відбувається кілька нагрівальних етапів, а також чищення від непотрібних домішок. Після чого, в розплавленому вигляді при t 200 ° C полімерна маса проходить спеціальні отвори, з яких випливає тонкими струмками. Витікаючи, струмки ріжуться лезами, охолоджуючись при при цьому повітрям або водою. Потім отримані гранули надходять на фасовку і надалі на виготовлення вторинних виробів з поліетилену.

 

Схема работы

 • 1
  Вы подаете заявку на сдачу отходов
 • 2
  Мы уточняем объем поставки, качество и состояние материалов, а также стоимость
 • 3
  Вы привозите отходы к нам либо мы отправляем к вам нашу машину
 • 4
  Вы получаете ваши деньги, а мы отправляем отходы в переработку

Заявка на покупку

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.