Переробка пластикових пляшок

Переробка пластикових пляшок

Заявка на покупку

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.

Пластикові пляшки – один з найбільш поширених видів відходів. Ці легкі ємності стали головними конкурентами скляній тарі. Широке поширення полімерної продукції пояснюється її економічністю, стійкістю до силових дій, полегшеності і головне низькою вартістю, у порівнянні зі склом. Щомісяця великі населені пункти з населенням понад мільйон викидають 200 000 пластикових пляшок.

Пластик – матеріал, який підлягає спеціальній утилізації. На сміттєвих полігонах він не переробляється століттями, виділяючи токсичні речовини в повітря і грунт. Ми ж пропонуємо перетворити сміття в реальні гроші, зберігши екологію. Пластикові пляшки з-під води, рослинного масла різної ємності ми купуємо за пристойні гроші. Дана пропозиція актуально як для масштабних виробництв, де збирається величезна кількість брухту пляшок, так і підприємств малого бізнесу: ресторанів, пекарнею, офісів.

Збір пластикових пляшок – відмінний спосіб збереження екології та отримання додаткового доходу.

Вас чекає краща пропозиція з прийому пляшок в Україні. Компанія «Вторресурси» здійснює прийом пляшок із пластику в Одесі і регіоні. Ми працюємо з усіма обласними центрами країни, здійснюючи вивіз вторсировини із використанням власного автотранспорту та вантажників.

Вартість відходів залежить від декількох факторів: кольору пляшок, ступеня їх забруднення, обсягу і регулярності поставок. Постійним постачальникам вторсировини надаються вигідніші умови співпраці. В межах Одеського регіону прийом пляшок здійснюється від 5 кг. Щомісяця ми готові закупити у вас до 50 т вторсировини, запропонувавши кращу ринкову ціну.

Ціни на прийом пластикових пляшок
от 100 кг5.5 грн./кг.
от 150 кг6 грн./кг.

Умови прийому пластикових пляшок

Ми приймаємо
 • прозорі, зелені, блакитні, коричневі пляшки, а також пластикові ємності з-під масла;
 • відходи всіх обсягів: від 0.2 л до 20 л;
 • пляшки, ступінь засміченості яких не перевищує 0.2%;
 • ємності з ушкодженнями та деформаціями.
Ми не приймаємо
 • пляшки з органічними забрудненнями;
 • матові і непрозорі ємності;
 • забруднені мазутом, маслом, з домішкою землі;
 • зібрані на звалищі.

Телефонуйте зараз, щоб узгодити умови доставки відходів. Отримуйте щедру винагороду за кожну партію пляшкового сміття.

Статистичні дані говорять про те, що одна третина відходів, які щодня людина викидає на смітник, є пластиком, а конкретніше – пластиковими пляшками.

Однак, не так часто люди замислюються про те, що використана ПЕТ-тара має не меншу цінність, ніж, наприклад, скло або папір. При переробці пластмасових пляшок проводиться флекс, з якого вдруге може бути виготовлено приголомшливе кількість речей.

Переробка ПЕТ пляшок є безвідходним виробництвом, але найголовнішою перевагою вторинного використання пластика, є турбота про екологію, адже для повного розкладання полімерів необхідно близько 300 років.

Утилізація пластикових пляшок в Одесі

Основними етапами технології перероблення є:

 1. Збір і сортування тари на кольорову і прозору, а також відділення кришок і етикеток. Крім цього, ретельно відділяється продукція з полівінілхлориду – ПВХ. Після цього, пластикові пляшки на переробку можуть йти далі.
 2. Подрібнення пластику на спеціальній дробильної установки. В результаті маємо таку продукцію переробки – пет флекс, розміром близько 0,8 – 1,2 см, який в подальшому може бути використаний при виготовленні хімічного волокна. Пет флекс має форму пластівців, які можуть бути білого або різнобарвного характеру.
 3. Далі флекс піддається промиванню розчином каустичної соди і відділенню непотрібних частинок (наприклад частин етикетки). Після чого відбувається повторне промивання, сушка та фасування флекса для подальшого використання.
 4. Агломерація – спікання пластмасових пластівців при високій температурі, яке виконується в спеціальних установках, Вони, до речі, в деяких випадках можуть працювати сушінням і подрібнювачем. Цей етап може бути наступним в переробці пластикових пляшок. В ході даної процедури виходять грудочки, або агломерат, який в подальшому може бути гранулювання.
 5. Наступним процесом переробки є грануляція, завдяки чому сировину буде більш чистим і якісним. Відповідно, вартість гранульованого сировини на порядок вище флекса або агломерату. Гранули, які виходять в ході цього процесу, міцні, мають правильну форму, однаковий розмір і вага. Надалі гранули оформляються в брикети. Робиться це, головним чином для того, щоб перероблену пластмасу було зручніше транспортувати і зберігати.

Особливості при утилізації пет пляшок

Займаючись переробкою пластмасових пляшок, слід знати про деякі особливості цього матеріалу:

 • в залежності від того, в якому стані знаходиться сировину, використовуються різні види його обробки: коли в рідкому вигляді, то може бути використано лиття під тиском, видавлювання, прес;
 • коли сировина еластично, то застосовують гарячий штамп, пневмоформовку, вакуумну формовку;
 • в разі, коли сировина в твердому стані, застосовуються штампування або плющення;
 • якщо різнокольоровий пластик переробити разом, без сортування, то кінцевий продукт не буде прозорим;
 • якщо відбувається змішування матеріалів ПЕТ і ПВХ, то при утилізації, ПВХ розчиняє ПЕТ.

Що роблять із переробленого ПЕТ матеріалу

Перероблена пластикова пляшка може до вас повернутися в деяких вельми незвичайних образах. Наприклад, флекс використовують для створення хімічного волокна, яке, потім використовується при виробництві щетини для щіток в збиральних машинах, автомийках, при виготовленні пакувальної стрічки, плівки, черепиці та навіть тротуарної плитки.

Також Флекс широко використовується у швейній промисловості у вигляді нетканих матеріалів, які утеплюють інші тканини і надають їм міцність, наприклад флізелін. Крім цього, вироблена з ПЕТ тканину – поліестер, використовується при виготовленні повсякденного одягу.

Ну і не варто забувати про досить банальних перетвореннях пластикової пляшки назад в тару або предмети інтер’єру, меблі, різну фурнітуру і т.д.

Кожна людина в сучасному світі частіше або рідше стикається з використанням ПЕТ пляшок. Якщо у вас залишилася такого роду тара, не викидайте її з іншим сміттям – озирніться навколо, можливо в вашому місті є спеціальні збірники для пластику.

Можливо вас також зацікавить:

Прийом відходів взуттєвих колодок
Прийом відходів крапельного зрошення

Схема работы

 • 1
  Вы подаете заявку на сдачу отходов
 • 2
  Мы уточняем объем поставки, качество и состояние материалов, а также стоимость
 • 3
  Вы привозите отходы к нам либо мы отправляем к вам нашу машину
 • 4
  Вы получаете ваши деньги, а мы отправляем отходы в переработку

Заявка на покупку

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.