Прийом відходів стрейч-плівки

Прийом відходів стрейч-плівки

Заявка на покупку

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.

Стрейч-плівка – один з найбільш поширених пакувальних матеріалів. Велика область застосування забезпечила високу популярність матеріалу. У найбільших масштабах пакувальна плівка використовується транспортними та вантажно-перевізними компаніями для упаковки вантажів і предметів інтер’єру під час переїзду. Рідше – в супермаркетах, в побутових умовах. Використану плівку також можна реалізувати на вигідних умовах.

Відходи стрейч-плівки: отримуйте гроші з використаного матеріалу

Ми пропонуємо перетворити велику кількість відходів стрейч-плівки в реальні гроші. Це вигідна пропозиція для власників транспортних компаній, виробничих підприємств, магазинів габаритних товарів, а також приватних осіб. Реалізація відходів відбувається на гранично вигідних умовах:

 • Обсяг поставки від 10 кг до 50 тонн щомісяця.
 • Відсоток засмічення стрейч-плівки не повинен перевищувати 10%.
 • Приймаємо поставки відходів з усіх регіонів України.
 • Вартість розраховується індивідуально, при великих обсягах ціна може бути збільшена.
 • Дрібні партії приймаються виключно в Одеському регіоні.

Отримуйте прибуток з витраченого матеріалу. Ми перетворимо ваші витрати на упаковку в додаткове джерело доходу.

Ціни на прийом відходів стрейч-плівки
від 100 кг5 грн./кг.

Стрейч плівка – це універсальний і зручний пакувальний матеріал. Він не має запаху, прозорий, здатний герметично і швидко упакувати товар будь-якого розміру. Відсутність зміни пакувальних характеристик під впливом перепадів температури, а також невисока ціна, робить його особливо привабливим і незамінним у багатьох сферах нашого життя.

Однак, через таку популярності, одну з найбільших осередків системи відходів займають саме стрейч плівки. Купівлею і прийомом такого матеріалу в Україні, займаються компанії-переробники вторсировини. Тому, якщо вам необхідно продати стрейч плівку, звертайтеся до нас.

Що з себе являє стрейч плівка

Тягнеться, прозорий пакувальний матеріал з поліетилену високого тиску, який не пропускає вологу і здатний надійно упакувати необхідну продукцію – це все стрейч ПВХ. Крім перерахованого вище, така упаковка не липне до вмісту, але прилипає між шарами, створюючи міцну захист від зовнішніх пошкоджень.

Використовують такий ПВХ матеріал як на виробництвах, складах, митниці, так і в побуті (наприклад, для захисту речей при переїзді і ін.). Тому, необхідність здати використану пакувальну продукцію в пункт прийому, може виникнути як у підприємств, так і приватних осіб.

Еластичний ПВХ буває двох видів:

 • Клинг – обгортковий плівка тонкої товщини, призначена найчастіше для пакування продуктів харчування;
 • полімерна ПВХ – щільний матеріал, який призначений для пакування непродовольчої продукції, вантажів, що перевозяться (промислових, сільсько-господарського призначення тощо).

Обидва види еластичні, зручні і тому так широко використовуються. Це стало однією з причин, чому так багато компаній приймають вторсировина, також здійснюють вивезення стрейч плівки для подальшої переробки.

Стрейч-плівки, які були отримані шляхом вторинної переробки, виготовляються за допомогою методу плоскощілинній екструзії, при добавки гранул вторинної сировини в рівних пропорціях. Вторинна продукція коштує дешевше первинної, вона міцна і має високу розтяжність і добре склеюється між шарами. Єдиний її недолік – це неможливість застосування для упаковки харчових продуктів і базового пакування вантажів на піддонах.

Також результатом переробки ПВХ є маса корисних і необхідних у повсякденному побутового життя і не тільки, речей: різні ємності для рідин – каністри, відра, баки. Крім цього, з таких відходів можуть бути виготовлені матеріали, які необхідні для ізоляції кабелю, будматеріали і т.д.

Кому можна продати відходи стрейч плівки?

Якщо у вас є відходи пакувального матеріалу, ви можете його продати компанії, яка здійснює прийом стрейч плівки і вторсировини. Так як можлива переробка плівки вдруге, не варто викидати на смітник цей корисний і зручний матеріал, адже з нього можна вдруге виготовити масу речей.

Компанія “Вторресурси” займається і покупкою вторсировини, зокрема прийомом плівки різної товщини, наприклад: 8 кмк, 15 кмк, 17 мкм, 20 мкм. Крім цього ми здійснюємо:

 • прийом відходів дрібними партіями, які підлягають подальшій переробці, в Одесі та регіоні;
 • покупку відходів з усієї території України;
 • організацію вантажного транспорту і вантажників для вивезення відходів;
 • індивідуальний підхід і розрахунок для кожного клієнта в залежності від обсягів, якості і т.д.

При цьому, звертаємо вашу увагу, що для виробництва якісної вторинної продукції, необхідно щоб здається сировина мала відсоток засмічення не більше 10%.

Можливо вас також зацікавить:

Прийом брухту пластика
Прийом брухту пластикових ящиків

Схема работы

 • 1
  Вы подаете заявку на сдачу отходов
 • 2
  Мы уточняем объем поставки, качество и состояние материалов, а также стоимость
 • 3
  Вы привозите отходы к нам либо мы отправляем к вам нашу машину
 • 4
  Вы получаете ваши деньги, а мы отправляем отходы в переработку

Заявка на покупку

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.