Переробка брухту пластика, флаконів, харчових каністр

Переробка брухту пластика, флаконів, харчових каністр

Заявка на покупку

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.

Лом пластика – найбільш поширений вид відходів. Це широке поняття включає в себе зламану пластикові меблі, різні ємності (баки, каністри, флакони), фітинги, дорожні огорожі, а також продуктові та промислові відра і пляшки. Вся ця тара і предмети побуту піддаються переробці, але, замість того, щоб викидати відходи пластика, можна скористатися альтернативою. Ми пропонуємо реальні гроші за партії брухту пластикової тари і меблів.

Обмінюйте лом пластика на гроші!

Ціни на прийом брухту пластика
від 50 кг5 грн./кг.
від 100 кг7 грн./кг.

Прийом і переробка відходів – наша основна спеціалізація. Саме тому ми працюємо з усіма регіонами країни, пропонуючи вигідні умови обміну брухту пластикових харчових каністр, флаконів, баків та іншого брухту на додатковий прибуток вашому підприємству. Умови поставок найбільш вигідні для виробничих підприємств і компаній-реалізаторів пластикової ємності.

 • Машинні норми поставок пластикового брухту з регіонів – від 5 до 50 тонн.
 • В межах Одеської області можливі дрібніші партії – від 10 кг.
 • Регулярні поставки брухту – гарантія вигідних умов реалізації відходів.
 • Рівень забруднення пластика не повинен перевищувати 10%.

У нас лом перетворюється в джерело доходу. Скористайтеся вигідною пропозицією компанії «Вторпласт»: отримуйте прибуток із зібраних відходів пластика.

У сучасному світі, так чи інакше використовується пластик. Якщо озирнутися навколо, на ті предмети які нас оточують і якими ми користуємося щодня, то всюди можна помітити цей матеріал. Він досить міцний, зручний у використанні і, що найважливіше – він підлягає вторинній переробці, а, відповідно, при правильній утилізації пластику не відбувається нанесення непоправної шкоди навколишньому середовищу.

Прийом пластика на переробку в Україні зараз здійснюють досить багато компаній, завжди можна знайти таку, яка запропонує за вторсировину хорошу ціну і вигідні умови співпраці.

Що являє собою пластмаса

Пластмаса являє собою штучно створений матеріал, який може прийняти різну форму. Він пластичний в процесі виробництва і міцний в кінцевому вигляді. З такого матеріалу можна створювати що завгодно від предметів інтер’єру і меблів, до господарських мішків.

В основі будь-яких пластмас лежать полімери. Велика частина створюється на основі хімічних речовин, які були отримані при переробці нафти, природних газів і вугілля. В цьому випадку, можна сказати що такий продукт є синтетичним. Однак, крім синтетичних, існують також природного походження полімери – полісахариди, білки, нуклеїнова кислота та ін.

У промисловості набагато частіше використовують продукцію на основі синтетичного полімеру, проте і природні також застосовуються, хоча і рідше.

Унікальність пластика в тому, що його можна зробити схожим на скло, метал, дерево і т.д. Надаючи будь-яку форму в той момент коли матеріал знаходиться в пластичному стані, ця форма зберігається при застиганні. При цьому пластик володіє такими властивостями як міцність, хімічна стійкість, легкість і багато інших, в залежності від виду.

Утилізація пластмаси

На даний момент, з метою ліквідації пластикових відходів застосовуються такі способи:

 • утилізація шляхом спалювання;
 • поховання в землі в спеціально призначених місцях одночасно з іншими відходами;
 • складний процес переробки при t 425 ° С в паливо (піроліз);
 • вторинна переробка пластмас з метою повторно використовувати.

Останні два пункти краще з точки зору екології, проте, на превеликий жаль, не так багато свідомих громадян, готових збирати і нести на прийом непотрібний матеріал. Тому, частіше для того щоб позбутися від відходів застосовують спалювання. Це не найкращий варіант. Звичайно, є ситуації, коли з яких-небудь причин (наприклад неможливість відділення пластика від інших відходів) цей спосіб єдиний вихід. Але в цьому випадку, необхідно використовувати печі, які розроблені з урахуванням особливостей горіння конкретного матеріалу. Згораючи, пластикові відходи можуть виділяти токсичні речовини, тому необхідна спеціальна захист і очищення наслідків утилізації – диму.

Одним з найбільш негативних і економічно недоцільних способів утилізації пластику, є поховання. Завдаючи величезної шкоди навколишньому середовищу безпосередньо, відбувається її забруднення і отруєння.

Прийом пластика для вторинного використання – це не тільки зниження негативного навантаження на навколишнє середовище, але також значна економія ресурсів.

Процес найбільш екологічного варіанту утилізації починається зі збору сировини. Компанія “Вторресурси” здійснює прийом відходів для вторинної переробки пластмаси за вигідною ціною, з усією території України. Здати непотрібні відходи дуже легко, навіть якщо у вас немає транспорту для перевезення – просто замовте цю послугу у нас, для наших клієнтів вивезення відходів і послуги вантажників при цьому є безкоштовними.

Детальніше про деякі наші послуги:

Після того, як полімерні відходи надійшли на підприємство з переробки пластмас, до того, як вони набудуть нову форму, вони проходять підготовчий цикл, який включає в себе:

 • сортування відходів за видами пластику, за кольорами, розміром;
 • мийку і сушку;
 • потім слід подрібнення (агломерація, дроблення);
 • гранулювання – проводиться з урахування вимог до подальшого використання;
 • останнім підготовчим етапом в процесі створення продукції вторинної переробки, є гомогенізація з добавками, в результаті якої виходить регранулят. Саме з отриманого регранулята і створюються в подальшому нові пластикові вироби.

Слід зазначити, що всі етапи переробки вкрай важливі. Адже від правильного сортування і очищення вторсировини буде залежати якість вторинної продукції, від подрібнення і грануляції – що саме буде виготовлено з отриманої сировини і т.д.

Якою буде схема переробки (повна або скорочена) конкретної партії сировини, буде залежати від якості і ступеня забруднення відходів. Наприклад, побутові відходи вимагають більш ретельної підготовки, ніж промислові або шлюб.

Якщо у вас є в наявності полімерні відходи, то здавайте пластик на переробку і отримуйте гідну оплату.

Можливо вас також зацікавить:

Прийом макулатури
Прийом полімерних відходів виробництв

Схема работы

 • 1
  Вы подаете заявку на сдачу отходов
 • 2
  Мы уточняем объем поставки, качество и состояние материалов, а также стоимость
 • 3
  Вы привозите отходы к нам либо мы отправляем к вам нашу машину
 • 4
  Вы получаете ваши деньги, а мы отправляем отходы в переработку

Заявка на покупку

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.