Прийом журналів на переробку

У наш час багато людей вважають, що журнали ніхто не читає. Звичайно нерозумно сперечатися з тим, що актуальність друкованих видань на сьогоднішній день знизилася, проте великі вітчизняні видавництва продовжують свою роботу радуючи своїх шанувальників новими тиражами.

Якщо ви належите до числа любителів паперових видань, не знаєте що робити з неактуальною періодикою, то вихід простий – звернутися в компанію, яка проводить збір журналів на переробку.

Як відбувається утилізація журналів

Після того, як журнали потрапляють з пункту прийому старих автомобілів, з ними відбуваються кардинальні метаморфози, що дозволяють отримати новий матеріал придатний до подальшого вживання. На переробних підприємствах вся надійшла макулатура підлягає обов’язковій сортуванні. Справа в тому, що макулатура відрізняється від один від одного по щільності, кількості друкарської фарби, а також можливістю створення з неї якісної сировини.

Журнали відносять до групи середньої якості МС – 7Б, відповідно переробка також повинна здійснюватися з макулатурою відповідної якості.

Також з паперової складової видаляються металеві або пластикові складові.

Після сортування папір потрапляє на замочування, дроблення, очищення, де з неї в кілька етапів видаляють друкарську фарбу.

Потім отриману масу ще раз добре подрібнюють домагаючись однорідності.

Проводять ще одну очистку, при необхідності і на виході отримують готове до подальшого використання сировину.

Навіщо здавати макулатуру на переробку

Багато людей вважають, що здавати макулатуру на переробку це доля бідних людей, або осіб без певного місця проживання. Однак переробка макулатури це не тільки дохід для людини, який займається її збором і здачею, це також турбота про екологію як нашої країни, так і планети.

  • По-перше, здача макулатури на переробку істотно зменшить кількість ТПВ на мусоро-звалищних полігонах;
  • По-друге, переробка паперу в прямому сенсі рятує дерева від вирубки;
  • По-третє, з переробленої целюлози можна отримати масу корисних в житті людини речей – від нового паперу для газет і журналів, до картону і будівельних матеріалів.
  • По-четверте, це реальний дохід практично з нічого.

У вас є непотрібні журнали, які накопичувалися роками? Або можливо ви до сих пір купуєте періодичні видання і не знаєте як їх використовувати далі. А може ви вирішили відкрити свій невеликий бізнес з прийому вторинних ресурсів і шукаєте вигідні шляхи їх утилізації? У всіх цих випадках ми готові прийти до вас на допомогу!

Підприємство “вторресурси” виробляє регулярну купівлю журналів на переробку. Ми готові прийняти паперові відходи не тільки в Одесі і області, але також з усіх регіонів України.

Звертаємо увагу, що для постійних постачальників макулатури, нами розроблені індивідуальні взаємовигідні умови співпраці.