Прийом полістиролу

Полістирол – широко використовуваний людиною полімерний матеріал. У твердому (НЕ вспененном) вигляді нагадує скло, проте володіє відносно невисокою механічною міцністю, здатний пропускати до 90% світла. Крім цього, крізь нього не проходить електричний струм, відсутня взаємодія з кислотно-лужними засобами. Також полістирол легко формувати, механічно обробляти, склеювати і фарбувати в потрібний колір. Він вологостійкий і добре переносить низькі температури.

Єдиним, але досить істотним недоліком є ​​те, що він практично не руйнується в природних умовах.

У зв’язку з цим, вкрай небажано відходи полістиролу, які виникають в процесі виробництва різних виробів, викидати на смітники, закопувати в землю, або спалювати.

Полістирол – штучно створений людиною матеріал, тому природа не в силах з ним боротися в короткі терміни, однак людина здатна. І тому правильна утилізація відходів полістиролу, а саме – переробка та подальше використання, найбільш оптимальний вихід в даній ситуації.

Навіщо необхідна переробка полістиролу

Викидати відходи полістиролу на звалище абсолютно неправильний підхід, і ось чому:

  1. Полістирол може тривалий час не реагувати на дію кисню, а також ультрафіолетового випромінювання.
  2. Даний полімер не вступає в хімічну взаємодію з різними відходами, які лежать поруч, відповідно не розкладається, поки не стикнеться з ацетоном, стиролом або ароматичними і містять хлор вуглеводнями, які навряд чи виявляться по сусідству.
  3. Висока стійкість до температурних перепадів від -40 до +40 С не дає йому руйнуватися під їх дією.

Здавалося б – відмінно, полістирол не руйнується, не забруднює природу шкідливими випарами. Однак, давайте уявимо кількість землі на звалищі, яке займають такі відходи. Додатково до цього, полістирол підлягає переробці, а, отже його можна не викидати, а здавати на переробку і отримати за це реальні гроші.

Також не варто забувати про те, що в разі загоряння на звалищі, а таке трапляється частіше ніж хотілося б, полістирол також загориться і тоді в повітря яким ми з вами дихаємо, потрапляють вкрай шкідливі речовини.

Утилізація полістиролу

Відходи полістиролу з’являються в результаті виробництва різних виробів з даного матеріалу.

Компанія вторресурси здійснює скупку, а також вивезення відходів полістиролу на вигідних умовах по всій території України.

Ми готові запропонувати вам:

  • найбільш вигідні ціни;
  • зручні умови співпраці;
  • вивезення відходів за допомогою власних автомобілів і вантажників;
  • індивідуальний підхід і систему бонусів для постійних клієнтів.

Пам’ятайте, що турбота про екологію в наших руках. Практично всі відходи, які з’являються в результаті життєдіяльності людини можна переробити і використовувати потім повторного використання з отриманої сировини.

Як показує досвід зарубіжних країн – відходи реально перетворити на доходи, для цього достатньо їх здати на переробку.