Прийом відходів друкарень на переробку

В наш час вкрай затребуваними є різні послуги поліграфії – рекламні брошури, інформаційні листівки, офсетний друк.

Виробництво такої необхідної продукції не обходиться без відходів виробництва, причому кількість обрізаних елементів досить велике. На жаль, здавати непотрібний матеріал як звичайну макулатуру можна, проте є підприємства здійснюють утилізацію відходів друкарень, де відбувається їх очищення і подальша переробка.

Як відбувається утилізація відходів друкарень

В поліграфічних відходах може міститися небезпечні для навколишнього середовища речовини, тому процес утилізації в першу чергу спрямований на позбавлення целюлози від шкідливих домішок.

Близько 5% від всієї маси поліграфічних відходів складають фарби і лаки, від них також необхідно позбутися повністю, для того щоб на виході отримати максимально чиста сировина, з якого згодом можна буде створити необхідну продукцію.

Процес утилізації, який спрямований на те, щоб повторно використовувати сировину, включає в себе такі етапи:

  • розпуск відходів паперів, який виробляється в гідроразбавітеле. В результаті цієї дії виходять подрібнена маса, яка розпадається на волокна;
  • наступним етапом є очищення макулатури від різних домішок, які можуть заважати подальшій переробці;
  • потім проводиться повторний розпуск маси на волокна;
  • в завершенні виконується тонка очистка.

В результаті цих маніпуляцій, підприємство з переробки отримує сировину, яке готове до подальшого використання і створення з нього необхідних матеріалів.

Прийом поліграфічних відходів в Одесі і по всій Україні

Підприємство “вторресурси” виробляє:

  • вивезення нереалізованих тиражів;
  • збір поліграфічних відходів;
  • прийом макулатури різних категорій.

За допомогою сучасних технологій, на підприємстві проводиться очищення макулатури, переробка отриманої маси і підготовка її до подальшого виготовлення картонних виробів, пакувальних матеріалів, будматеріалів та іншої необхідної продукції.

Співпраця з нашою компанією дає можливість вам позбавитися від непотрібних відходів виробництва, утилізувати нереалізовану продукцію і отримати за це гідну нагороду.

Ми приймаємо макулатуру від підприємств, а також приватних осіб зі всієї території України. При грамотній утилізації паперових відходів ви отримуєте дохід, а ми, з вашою допомогою, займаємося їх переробкою.

З усіх питань співпраці звертайтеся за вказаними контактами, або залишайте заявку на нашому сайті, для швидкого зв’язку з оператором вторресурси.