Прийом картону на переробку

У наш час картон можна зустріти скрізь – в магазинах, на складах, при відправці посилок і т.д. І це не дивно, адже картон – надійна, легка і зручна пакувальна тара. На жаль, така популярність використання даного матеріалу часто негативно відбивається на екології, адже паперові відходи займають близько 40% від всієї маси ТПВ на звалищах, де вони просто розкладаються, а адже паперові вироби легко піддаються переробці і, в подальшому, використовувати повторно.

Крім цього, правильна утилізація картону дозволяє захистити від вирубки зелені насадження нашої країни, що також є і екологічно, і економічно вигідною справою.

Як здати картон на переробку

Першим етапом в переробці паперових відходів є їх збір. Компанія Вторресурси здійснює прийом пакувального картону, прийом гофрокартону і вже після відправляє сировину на переробку.

Слід зазначити, що картон є щільним папером і належить до середнього класу (група Б) якості сировини, тому буде коштувати трохи дешевше, ніж білий папір, однак дорожче, ніж газетні відходи.

Як правило, прийом відбувається за деякими загальними правилами:

  • в першу чергу, необхідно відокремити картон від загальної маси макулатури (газет, білого паперу);
  • далі необхідно переконатися в тому, що здається вторсировину сухе і не має видимих ​​забруднень;
  • крім цього, неприпустимо здавати макулатуру, на якій є пластикові або металеві елементи, які можуть негативно позначитися на якості переробки.

Переробка картону

Після того як збір картону закінчено, і вторсировина відправлено на переробний завод, починається безпосередньо сам процес перетворення непотрібних відходів в корисну сировину:

  • першим етапом називають розпуск або, іншими словами, замочування макулатури в спеціальному розчині для розпаду її на волокна і перетворення в рідку масу;
  • далі йде очищення отриманого вторсировини;
  • потім сировину необхідно піддати повторному розпуску, для створення більш однорідної маси;
  • після цього отриманий матеріал направляється в центрифугу, для подальшого поділу волокон;
  • завершує процес додатковий етап тонкого очищення;
  • і далі відбувається використання отриманої маси у виробництві нових виробів.

Слід зазначити, що прийом пакувального картону, а також прийом гофрокартону найбільш вигідно проводиться компаніями, які також здійснюють його переробку.

Компанія Вторресурси приймає картон в Одесі, а також з усіх українських регіонів партіями від 300 кг. Забір вторсировини відбувається на автомобілях компанії Вторресурси, що особливо зручно більшості наших клієнтів.

Якщо ви плануєте здавати картон і гофрокартон регулярно, то ми готові запропонувати вам найбільш вигідні умови.

Телефонуйте, домовимось!