Прийом і переробка вторсировини в Татарбунарах

Переробка відходів – це вкрай важлива частина плану по збереженню екологічної рівноваги в нашій країні. Все частіше на Україні з’являються заводи з переробки вторсировини, а також можливість здати непотрібний пластик, макулатуру і т.д.

І в цьому випадку місто Татарбунари – не став винятком. Ви можете здати непотрібні відходи компанії “Вторресурси” і отримати за це реальні гроші.

Як здійснюється прийом вторсировини в Татарбунарах

Сьогодні у кожного жителя Татарбунарів є можливість стати вторсировину (вагою від 10кг) на переробку. Компанія “Вторресурси” виробляє:

  • прийом пластика,
  • прийом пластикових пляшок,
  • макулатури,
  • прийом відходів стрейч-плівки,
  • прийом виробничих пластикових відходів і т.д.

Щоб здати непотрібні відходи в Татарбунарах, зателефонуйте консультантам “Вторресурси”. Для наших клієнтів послуги з вивезення, навантаження вторсировини – безкоштовні.

Що відбувається далі зі сміттям?

Після того, як відходи надійшли на пункт прийому, вони відправляються на завод з переробки вторсировини. В результаті чого, отримують ресурс, з якого, в подальшому виробляють нові вироби, готові до вживання. Наприклад, з ПЕТ-пляшок виходять необхідні в господарстві речі, будматеріали, з макулатури – предмети санітарно-гігієнічного призначення, картон, офісний папір. Природно, це не повний перелік, проте навіть з цього видно, що замість того, щоб викинути відходи на звалище, краще здати їх переробки.