Прийом і переробка вторсировини в Фонтанці

В наші дні пластик – це звичний і дуже зручний матеріал. З пластика створюється все – від посуду до побутових предметів, від стрейч-плівки до будівельних матеріалів, від предметів інтер’єру до протезів. Якась продукція використовується дуже довго, наприклад меблі або об’ємні баки для води, а якась є одноразовою (стрейч-плівка, ПЕТ пляшки і т.д.).

На приватних підприємствах часто накопичується велика кількість подібних відходів з пластика або паперових відходів і тоді піднімається питання прийому вторсировини. Де він здійснюється і як вигідно здати відходи на переробку?

Компанія Вторресурси проводить прийом пластика і вторинних ресурсів в Фонтанці.

Чому з нами вигідно?

Є кілька об’єктивних причин, чому з нами вигідно:

  • по-перше, ми здійснюємо прийом пластикових пляшок та іншого сировини партіями від 10 кг (по Одесі і області) і відкриті до співпраці з Україною;
  • по-друге, ми також проводимо переробку відходів і переробку пластику, тому ви здаєте сировину безпосередньо, без посередників за вигідною ціною;
  • по-третє, ми можемо прийняти до 50 тонн вторинної сировини щомісяця;
  • по-четверте, ми здійснюємо вивіз відходів своїми силами.

Переробка вторсировини – це вкрай відповідальний процес. Давайте зробимо нашу планету трохи чистіше разом. Здавайте вторсировину на переробку в Фонтанці і отримуйте гідну плату.