Прийом і переробка вторсировини в Авангарді

Утилізація відходів – це найголовніше завдання людства в наші дні. Прийом вторсировини і прийом пластика вже є в кожному великому місті і Авангард не виняток, так як він також є в цьому списку.

Здавати непотрібні відходи на переробку – дуже легко, зв’яжіться з консультантом Вторресурси і уточніть всі деталі. Але перед цим кілька слів на тему переробки вторсировини.

Чому необхідно правильно утилізувати пластик

Утилізація і подальша переробка відходів ПВХ вимагає до себе правильного ставлення і ось чому:

  • потрапляючи в грунт або воду, вироби з пластика з часом руйнуються. Але процес цей недовгий і з часом ПВХ починає виділяти отруйні речовини, які у результаті виявляються у нас на тарілці;
  • викидаючи вироби з пластика в загальну смітник, ви відправляєте їх на полігон, де вони займають близько 15% від усіх відходів та обсяги зростають з кожним днем, ви ж не хочете жити на смітнику?
  • спалювати пластик також не найкраще рішення – хоч ми не бачимо цього відразу, але в процесі виділяються вкрай небезпечні для життя і здоров’я людини токсини, які є причиною важких захворювань, в тому числі виникнення онкології.

Ви вже зробили правильні висновки? Відмінно, ми готові прийняти вторинну сировину в Авангарді на вигідних умовах і за вигідними цінами. Телефонуйте, чекаємо!