Прийом газет на переробку

Як правило, люди вважають що газети можна спокійно викидати на загальну смітник, адже вони не завдають жодної шкоди довкіллю. З одного боку – так, газета зроблена з досить тонкого паперу, яка розкладається в ґрунті за період від місяця до року. Все б нічого, та тільки викинуті в загальний сміттєвий бак газети збільшують розміри звалища, які і без того катастрофічно ростуть з кожним днем, і до того ж – існує вторинна переробка газетних відходів, що дозволяє з отриманої сировини створювати нову продукцію. Так чому б не утилізувати газети правильно?

Здавати газети на переробку – мода на екологічність або вигода?

В наші дні все частіше можна почути про необхідність збору газет та інших паперових відходів для переробки. З чим це пов’язано?

  1. По-перше, екологія нашої країни залишає бажати кращого – для виготовлення нових газет потрібен матеріал (деревина), а від вирубки лісів страждають і люди, і тварини.
  2. По-друге, економічно набагато вигідніше здати вторсировину на переробку і при незначних витратах на виробництво, отримати нову продукцію.

Купівля газет на переробку в наші дні – це звична багатьом процедура, яку здійснюють багато компаній, залишається тільки знайти таку, що запропонує найбільш вигідну співпрацю.

Компанія Вторресурси проводить збір газет на вигідних умовах, так як нашими силами також здійснюється вторинна переробка газетних відходів.

Здати вторсировину на переробку вигідно з кількох причин:

  • ви самі робите своє місто / країну чистішою, завдяки правильній утилізації газет;
  • ви вносите свій вклад у становлення економіки – переробка газет набагато вигідніше, ніж виробництво з первинної сировини;
  • ви стоїте на захисті екології – адже для виготовлення близько 60кг паперу (приблизно 11 000 або 22 пачки листів А4) потрібно спиляти одне велике дерево;
  • особисто вам це вигідно, адже за кожен кілограм компанія, яка виробляє покупку газет на переробку, готова запропонувати хорошу ціну.

Як відбувається збір газет

Звертаємо вашу увагу – перед тим як здати газети на переробку, переконайтеся в тому, що вони сухі (не більше 15% вологості) і не мають забруднень (до 0,5%).

Компанія Вторресурси пропонує своїм клієнтам здати макулатуру на вигідних умовах:

  • Купуємо вторсировину в Одесі і області партіями від 300 кг.
  • Здійснюємо паркан вторсировини.
  • Відкриті для співпраці з підприємствами України.
  • Готові запропонувати саму “смачну” ціну.

Для кожного клієнта у нас індивідуальний підхід – зателефонуйте і переконайтеся в цьому!