Куди здати пластикові пляшки?

Заявка на покупку

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.

На жаль, більшість людей, які користуються пет тарою, а простіше кажучи пластиковими пляшками, викидають їх у загальний сміттєвий контейнер.

Зараз у багатьох містах України, особливо в великих, поруч зі звичайними контейнерами для сміття, стоять спеціальні, де відбувається збір пластикових пляшок. Якщо ви побачите такі контейнери, де здійснюється прийом пет, то викидайте пляшки саме туди. Надалі, компанії, які займаються прийомом вторсировини, здійснюють переробку зданого матеріалу, який може до вас повернутися в вигляді такої самої тари або інший продукції з вторинного пластика.

Якщо у вас є велика партія таких виробів, то покупку пластикових пляшок також здійснюють компанії з утилізації вторсировини.

Ціни на прийом пластикових пляшок
від 100 кг5.5 грн./кг.
від 150 кг6 грн./кг.

Навіщо потрібен збір пет виробів

У наш час все відходи, які викидаються людиною, можуть піддатися або поховань на звалищах, або спалюванню, або вторинній переробці. Однак, все методи боротьби зі сміттям, крім вторинної переробки, вкрай згубно позначаються на стані здоров’я людей, а також на екології планети.

Більшість відходів (близько 70%), які ми з вами щодня викидаємо, підлягають вторинній переробці, в тому числі і пластикові пляшки. Так чому ж так мало людей користуються такою можливістю?

 • По-перше, часто прийом тари безкоштовний, тому ті, хто викидає пластик в спеціальний контейнер, діє виключно з питань турботи про екологію, не маючи при цьому ніякої фінансової вигоди;
 • По-друге, хоча пластикова тара продається всюди, здати її, та ще й заробити на цьому, можуть не всі – пункти прийому є не скрізь, а витрати на дорогу під час вивезення відходів, можуть перевищити дохід;
 • По-третє, у багатьох людей ще не сформувалося ставлення до пластику, як до предмету, який підлягає вторинній переробці. “Одноразовий стаканчик”, “одноразовий пакет”, має на увазі, що після використання його можна викинути і більше не використовувати.

Вихід напрошується сам – проводити соціальні акції, які допоможуть українцям зрозуміти суть проблеми. Встановлювати у дворах, біля будинків пункти прийому пет-тари. Самостійно збирати і здавати пластик компанії, яка здійснює прийом пет пляшок за високою ціною.

Куди можна здати пет тару

Не завжди, суб’єкт який проводить прийом пластикових пляшок і суб’єкт, який займається їх подальшою переробкою, це одне й те саме.

Найчастіше компанії, або приватні особи, які організовують збір пет пляшок, далі здають їх за вигідною ціною компаніям, які займаються купівлею вторсировини і, безпосередньо, його переробкою.

Якщо у вас є в наявності великі чи малі партії пластикових пляшок, ви можете вигідно здати їх. Нашою компанією здійснюється купівля пет пляшок за приємною ціною. Крім цього, ми можемо надати вантажний транспорт, для вивезення пластикових пляшок.

У компанії «Вторресурси», індивідуально підходять до вирішення кожного питання, при цьому дотримуючись основні принципи нашої діяльності:

 • покупка пластикових пляшок в межах Одеси та області здійснюється партіями від 10 кілограм;
 • ми відкриті для співпраці і покупки вторсировини від підприємств з усієї України;
 • при необхідності ми здійснюємо вивіз сировини, яке підлягає вторинній переробці, на власному транспорті і за допомогою своїх вантажників;
 • ми цінуємо турботу про екологію нашої Планети, тому у нас дуже приємні ціни на покупку вторинної сировини.

Навіть одна людина може змінити в кращу сторону екологічну ситуацію в країні, просто показавши на своєму прикладі напрямок дій. Давайте зробимо це разом!

Схема работы

 • 1
  Вы подаете заявку на сдачу отходов
 • 2
  Мы уточняем объем поставки, качество и состояние материалов, а также стоимость
 • 3
  Вы привозите отходы к нам либо мы отправляем к вам нашу машину
 • 4
  Вы получаете ваши деньги, а мы отправляем отходы в переработку

Заявка на покупку

 • Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png.