Головна
Приймаємо брухт пластикових каністр
Головна
Приймаємо відходи стрейч-плівки
Головна
Приймаємо брухт ящиків
Головна
Приймаємо відходи крапельного зрошення
Головна
Приймаємо макулатуру

Ви продаєте Вторинну сировину?

Ми купуємо вторинну сировину! Вторресурси дорого купить вторсировину: відходи полімерів, пластика, плівки, стрейч-плівки, термоусадочної плівки і поліетилену високого і низького тиску, відходи стрічки крапельного зрошення. Ми готові купити у вас як дрібні, так і великі партії відходів пластика, плівки, полімерів ПП, ПВД, ПНД.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО КОМПАНІЮ

Переробка вторинної сировини і відходів для подальшого використання – це практика, яка вже досить давно застосовується у всьому цивілізованому світі. Завдяки переробці вторинної сировини із пластику зберігаються природні ресурси, не забруднюється екологія і з’являється реальний шанс заміни традиційних видів палива на більш економічно вигідні і при цьому більш безпечні екологічно.

Зібраний пластиковий матеріал проходить спеціальні цикли по обробці та очистці, завдяки цьому він може використовуватися необмежену кількість разів, не втрачаючи при цьому своїх привабливих основних властивостей.

Не може не радувати той факт, що в нашій країні все частіше стали з’являтися підприємства, які займаються купівлею вторинної сировини.

Компанія “Вторресурси” займається прийомом, збором і закупівлею вторсировини із пластику й полімерів. Ми готові запропонувати вигідну ціну за відходи, які в подальшому пройдуть процедуру рециклінгу і повернутися до вас у вигляді нових і зручних виробів. Прийом вторсировини ще ніколи не був так вигідний!

Навіщо потрібні збір вторсировини і його рециклинг

У сучасному світі, в нашій країні, з кожним роком зростає кількість сміття, яке щодня викидається на звалища. У зв’язку з тим, що полімерні і пластикові вироби, які становлять близько 10-15% всього сміття, має вкрай тривалий термін розкладання на сміттєвих похованнях, обсяг відходів не зменшується, а все продовжує рости ризикуючи перетворити все навколо в одну велику смітник.

Чому ж пластик такий популярний? Такий матеріал отримують з полімерів штучного походження. Щоб надати йому певні якості, можливі різні добавки, які його фарбують і надають необхідні властивості. основними характеристиками пластикових виробів можна назвати:

 • антикорозійність;
 • високу стійкість до механічних впливів;
 • водостійкість;
 • теплостійкість;
 • легкість і гнучкість і багато інших.

Використання такого матеріалу в побуті та промисловості є зручним і вигідним, проте в питанні утилізації все не так позитивно.

Найчастіше, утилізація вторсировини із пластику полягає в похованні на спеціальних полігонах, а ще гірше – їх спалюванні. Звичайно, кількість сміття таким чином значно зменшитися, але ось тільки якої шкоди це завдає людському організму і навколишнього середовища в цілому. Можна сказати одне – у катастрофічному стані.

Крім отруйної фактора, спалювання або поховання пластикових відходів економічно недоцільно. У тому випадку, коли цей виріб потрібно переробити і використовувати повторно, має сенс використовувати саме такий спосіб утилізації непотрібних відходів. І ось чому.

Для первинного створення виробів із пластику, полімерів і т.д. потрібна значна кількість природних ресурсів, а зокрема – нафти, газів. Але, через зручності і позитивних якостей пластикових виробів, необхідність у нафті, для виготовлення необхідної продукції, починає перевищувати реальну можливість її здобути. А якщо пластик можна використовувати повторно, що не викачуючи при цьому природні ресурси до останньої краплі, то чому б це не робити, тим більше, що це вигідно не тільки з боку екології, а й економічно?

Саме це питання задали собі багато жителів України. І відповіддю на нього стало створення компаній, які здійснюють збір вторсировини, прийом вторсировини із пластику й його закупівлю.

Як можна здати непотрібний пластик?

У великих містах уже досить звичним явищем стали спеціальні контейнери, які здійснюють прийом пет тари. Це зручно простій людині, адже простіше ось так утилізувати одну пляшку, наприклад, ніж шукати пункт прийому.

Однак, якщо у вас є в великих кількостях пластикові відходи, тут вже є сенс знайти пункт прийому, який здійснює прийом сировини для переробки.

На вигідних умовах, за високою ціною ви можете здати вторсировину пластик на переробку компанії “Вторресурси”.

Ми здійснюємо прийом і покупку вторинної сировини з усієї території України, з метою подальшої його переробки і вторинного використання. Ми купуємо:

 • пластикову тару пет;
 • макулатуру;
 • лом пластика, харчові каністри;
 • відходи стрейч і термоусадочної плівки;
 • взуттєві колодки;
 • лом ящиків;
 • технологічні полімерні відходи виробництва;
 • поліпропілен і пластик;
 • системи крапельного зрошення.

Ми надаємо можливість скористатися послугами наших автомобілів для вивозу відходів і послугою вантажників, для швидкої навантаження. Ці послуги безкоштовні для наших клієнтів.

Завдяки прийому, збору і покупці вторсировини із пластику, підтримується чистота нашої країни і її екологічну рівновагу. Додатково до цього, підприємці або приватні особи, які здають на закупівлю і переробку таке сміття, отримують за нього добру платню, що, безумовно, є приємним бонусом.

Давайте підходити до питання екологи нашої країни і світу в цілому, відповідально. Якщо у вас є пластикове сировина, яке необхідно утилізувати, то ми готові зробити його покупку у вас за високими цінами. Звертайтеся до наших операторам в робочі дні з 8 до 17, домовимося!

Калькулятор стоимости
ваших отходов
Клієнти і партнери